مشخصات فایل(قدرت نامحدود آنتونی رابینز)

قدرت نامحدود آنتونی رابینز//50415473/swd
با ما همراه باشید با موضوع قدرت نامحدود آنتونی رابینز

قدرت نامحدود – آنتونی رابینز pdf


آنتونی رابینز در سال ۱۹۸۶ کتاب قدرت نامحدود را منتشر نمود. آنتونی رابینز با نوشتن کتاب قدرت نامحدود قصد معرفی قدرت فوق العاده انسان دارد . همان قدرتی که تونی را به درجات بالایی از موفقیت در زندگی هدایت نمود.


در کتاب قدرت نامحدود چه میخوانیم ؟


در طول تاریخ، قدرتی که زندگی ها را کنترل می کرده، اشکال متفاوت و ضد و نقیضی داشته است. در زمان های قدیم قدرت مظهری از نیروی جسمانی بود. هر کس که قوی تر بود می توانست هم زندگی خود را اداره کند و هم بر اطرافیانش حاکم باشد.


امروزه اکثر ما در دنیای اطلاعات زندگی می کنیم. در جامعه امروز افرادی که داری اطلاعات هستند و مجهز به وسائل ارتباطی هستند همان پادشاهان گذشته اند که دارای قدرتی نامحدود می باشند.


قسمتی از فصل اول : متاع پادشاهان


امروزه شاهد ساختاری طبقه بندی شده و جدید در جامعه هستیم که به دو گروه تقسیم می شود:


اول افرادی که دارای اطلاعات هستند .


دوم کسانی که باید به دور از نادانی عمل کنند.


قدرتی که این گروه جدید دارد از پول نیست بلکه از علم است.


نکته جالب توجه این است که امروزه کلید قدرت در دسترس همگان است. در دنیای مدرن امروز اطلاعات متاع پادشاهان است. کسانی که با اشکال معینی از علم تخصصی سرو کار دارند نه تنها می توانند خود را تغییر دهند بلکه از راه های زیادی می توانند چهره دنیا را دگرگون کنند.


واقعیت این است که حتی در عصر اطلاعات هم صرف داشتن اطلاعات کافی نیست. در واقع معنای ادبی کلمه “قدرت” توانایی عمل کردن است.


چگونگی ارتباطی که با هم داریم تعیین کننده کارهایی است که در زندگی انجام می دهیم. در عصر مدرن، کیفیت زندگی همان کیفیت چگونگی ارتباطات است. چیزی که مجسم کرده و برای خود تعریف میکنیم، آن گونه که حرکت می کنیم و از عضلات بدن استفاده می کنیم و هم چنین حرکات صورتمان همه بیانگر این است که چقدر از آنچه که داریم استفاده می کنیم.


قدرت کلمه خاصی است .واکنش مردم نسبت به این کلمه متفاوت است.برای بعضی از آنها قدرت معنای منفی دارد .بعضی ها آن را به شدت طلب می کنند و عده ای عقیده دارندقدرت موجبات فساد را فراهم می کندو شخص قدرتمند همانند فردی رشوه خوار و گناهکار است.


شما چقدر خواهان قدرت هستید؟


فکر می کنید چه مقدار قدرت برای رسیدن به انچه می خواهید دست یابید و برای پیشرفت کردنتان لازم است؟


قدرت برای شما چه مفهومی دارد؟


من قدرت را بر مبنای افراد پیروز نمی سنجم. آن را چیزی تحمیل شده نمی دانم و معتقدم شما هم نباید از این دید به آن بنگرید. چنین قدرتی دوام چندانی ندارد.


باید بدانید قدرت امری دائمی و پایدار در دنیا است.


شما به احساسات خویش شکل می دهید و یا کس دیگری آن را برایتان انجام می دهد. به عقیده من قدرت نهایی ، توانایی ایجاد نتایجی است که انتظارش را دارید و همچنین ارزش آفرینی برای دیگران را همراه دارد.


قدرت، توانایی تغییر دادن زندگی ، شکل بخشیدن به ادراک و به کارگیری هرچیز به نفع خود و نه بر علیه خود است.


قدرت واقعی همان مشارکت است چیزی نیست که تحمیل شده باشد.


اغلب با مشاهده افراد موفق ، در یک دام فکری گرفتار شده و فکر می کنیم آنها به دنیای دیگری تعلق دارند فقط به دلیل اینکه دارای استعدادهای خاصی هستند.


با نگاهی دقیق تر به این موضوع متوجه می شویم که بزرگترین تفاوتی که افراد موفق نسبت به افراد معمولی دارند توانایی آنها برای « عمل کردن » است.


این توانایی پاداشی است که هر کدام از ما می توانیم آن را درون خویش بارور کنیم.


دو نوع ارتباط وجود دارد که با تجربه ما از زندگی شکل می گیرد.


اول ، ارتباط درونی است :تمام آن چیزی که تجسم می کنیم ، می گوییم و در خود حس می کنیم.


دوم ، ارتباط بیرونی است : کلمات ، آهنگ صدا ، فرم بدن ، عملکردهای جسمانی که برای برقراری ارتباط با جهان خارج صورت می گیرد.


هر ارتباطی را که برقرار می کنیم نوعی انگیزه برای آغاز یک حرکت است و بر زندگی ما و دیگران تاثیر بسزایی دارد.


ارتباط «قدرت » است . کسانی که بر کاربرد مؤثر آن تسلط یافته اند می توانند تجربه شخصی خود از دنیا را تغییر دهند و همچنین آنچه را که دنیا از آنها می گیرد را هم تغییر دهند.مطالب دیگر:
📜پاورپوینت ماشین آلات کشاورزی دیسک📜پاورپوینت ماشین کاری آلتراسونیک 📜پاورپوینت ماشین های منابع طبیعی📜پاورپوینت ماهواره های مخابراتی 📜دانلود پاورپوینت فصل 4 علوم تجربی کلاس اول دبستان دنیای جانوران📜دانلود پاورپوینت فصل 6 ریاضی کلاس هفتم حجم های منشوری📜پاورپوینت صنعت تبلیغات در ایران و جهان و بررسی انواع آن📜پاورپوینت تبلیغات مدرن و ساختار شرکت های تبلیغاتی📜دانلود پاورپوینت درس دنیای گیاهان علوم تجربی اول دبستان📜پاورپوینت انواع الگوبرداری و معیارهای تصمیم گیری📜دانلود پاورپوینت کنترل پروژه📜دانلود پاورپوینت اصول مربیگری فوتبال درجه C📜دانلود پاورپوینت جدول قرآنی📜دانلود پاورپوینت رهبری سازمان ها 135 اسلاید📜پاورپوینت مدیریت پسماند در مناطق روستایی📜پاورپوینت مفهوم سقف کوبیاکس📜پاورپوینت کاشی و سرامیک و کاربرد آن📜پاورپوینت معرفی دستگاه GPR📜پاورپوینت آشنایی با بهداشت آب ، آلودگی های مرتبط با آن و تصفیه آب و فاضلاب📜پاورپوینت سقف های عرشه فلزی📜پاورپوینت دیاگرام ارتباط فضاها در هتل📜پاورپوینت فناوری نانو در ساختمان📜دانلود پاورپوینت تمامی فصل های ریاضی هشتم📜دانلود پاورپوینت فصل اول ریاضی هشتم با عنوان عدد های صحیح و گویا📜دانلود پاورپوینت فصل دوم ریاضی هشتم با عنوان عدد های اول